Krijg een Google Maps API-sleutel en zet deze in sitevoorkeuren!
Rolstoeltoegankelijk met hulp
ca. 15-45 minuten
ca. 15-30 minuten
ca. 15 minuten
Als u een afspraak wilt maken, kunt u ons bellen op 088 - 274 55 36
Als u nog vragen heeft over deze specifieke winkel, kunt u bellen naar dit nummer: 088 - 274 55 36
Paaszondag 05.04: Gesloten
Paasmaandag 06.04: Gesloten
Deze winkel van Hans Anders is gelegen in het midden van het pittoreske centrum van Wageningen, aan de Hoogstraat 16. De knusse uitstraling van Wageningen wordt ook in de winkelstraat ervaren, waar het zeer prettig winkelen is. Het centrum van Wageningen is gemakkelijk bereikbaar met de auto en je vindt er volop parkeergelegenheid. Ook is de winkel eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer. Op tien minuten loopafstand bevindt zich het centrale busstation van Wageningen, met een directe verbinding naar treinstation Ede- Wageningen. Uiteraard heb je in deze winkel de keuze uit alle (merk)monturen uit het assortiment van Hans Anders. Je vindt er meer dan 30 topmerken zoals Ray Ban, Timberland, Emporio Armani, Vogue, Tommy Hilfiger, Guess en uiteraard ons eigen merk. Naast monturen ben je ook welkom voor lenzen en bril- en lensaccessoires.
Je bezoek aan deze winkel kun je vast starten op de website. Je kunt meer informatie over brillen, zonnebrillen, hoortoestellen, gehoorbescherming en lenzen vinden. Ook kun je de monturen in de online paskamer passen of naar de winkel laten sturen. Natuurlijk kun je ook alvast een afspraak maken voor een oogmeting, lenscontrole, hoortest of het aanmeten van gehoorbescherming. Het team van Hans Anders Wageningen heet je van harte welkom in dit filiaal!
Bij Hans hebben wij 3 verschillende gradaties wat betreft rolstoeltoegankelijkheid van onze winkels. Deze gradaties zijn hier te vinden.
Lees hier ons privacy statement